Informace o nás

Žijeme v malé obci Horní Lukavice,která je vzdálena 7 km od mé rodné Plzně.Máme pouze jednu chovnou fenku Daisy a nechali jsme si z vrhu pejska Bastiena.

S Daisy jsme dosáhli výstavních ocenění VN 1,V2 res.CAC,V1 CAC.Chodíme pravidelně cvičit,jelikož pejsek nad 50kg musí být ovladatelný a vycvičený.Naším cílem je odchovat pro nové milovníky plemene pokud možno zdravé jedince.DKK 0/1 je předpokladem,že pejsci nebudou mít problémy s koleny a jejich pohyb bez bolesti bude radostí pro ně i pro pány.My naší fenku bereme na dovolené v zahraničí a je vždy miláčkem letoviska.Chodí s námi v zimě po výletech na horách,takže si myslím ,že zdravá bordinka se hodí i pro lidi,kteří nechtějí sedět jen doma a mít pejska na zahradě.

V případě dotazů zdraví,výcviku,socializace rádi pomůžeme .

.

Naši uživatelé

Jsou všichni co chtějí mít za čtyřnohého kamaráda bordinku.Pro ,,mě" mýty,že bordinka nesmí skákat jsou s naší Daisy přežitek.Skočí z výšky 1,5m

a rozežene všechny vrabce v okolí.Schodů v našem domě je též dost a pro ní je to rozcvička.Jak zní citát Ve zdravém těle,zdravý duch.

Pravda další je,že u nás se nekrmí granulovaná strava.Má ráda maso,jak vařené tak syrové do kterého dodáváme vitamíny a minerály.

Nepohrne ani ředkvičkou,melounem a jablkem.Jako nevětší pamlsek má ráda piškoty a sušené vepřové uši.

Pokud chcete mít kamaráda do společnosti i na volný čas,je správná volba pro bordeauxskou dogu.Je pravdou,že Váš pes je Vaším odrazem duše.